• Novinka

AccuPocket 150/400V Set Akcia

  • Katalógové číslo: 030007
  • Záruka (mesiacov): 24
  • Termín dodania (dni): 2
  • Skladom: 0 ks
  • 2 398,80 EUR

  • bez DPH: 1 999 EUR

Zváranie pri opravách na horách, montážne úlohy na otvorenom priestranstve alebo zváracie práce na exponovaných miestach – doteraz boli takéto úlohy spojené s vysokonákladnými a časovo náročnými prípravnými prácami. Dlhé sieťové káble alebo použitie veľkých, ťažkých generátorov sa nevyžadujú. Pretože Fronius AccuPocket 150/400 zavádza novú, doteraz nedosiahnutú éru mobilného zvárania. Je celosvetovo prvý zvárací systém MMA, ktorý vďaka svojej nízkej hmotnosti 11 kg a vysokovýkonnému lítium-iónovému akumulátoru umožňuje doteraz nedosiahnutú voľnosť pohybu pri ručnom zváraní a pri zváraní TIG.


Dodaná nabíjačka ActiveCharger, ktorá bola prispôsobená špeciálnym požiadavkám AccuPocket, sa opiera o osvedčenú technológiu Active Inverter Technology spoločnosti Fronius. Inteligentné riadenie s technológiou AccuBoost Technology zaisťuje, že akumulátor a zváracia elektronika spolu vynikajúco spolupracujú. V praxi to znamená lepšie výsledky zvárania, ako by bolo možné dosiahnuť s porovnateľnými elektródovými zváracími systémami napájanými čisto zo siete.

Set obsahuje:

AccuPocket 150/230

Nabíjačka Acctive Charger1000

zváračské káble 16mm2

Lítium-iónová technológia

Pri použitom akumulátore ide o vysokovýkonný lítium-iónový akumulátor na báze fosfátového železa (LiFePO4) s kapacitou cca 400 Wh. Zodpovedá to 160 cm dĺžke zvarového šva TIG počas 17 minút zváracej doby (130 A, rozmer „a“ 2 mm) alebo 18 kusom 2,5 mm elektród. Za dodržania prísnych bezpečnostných štandardov presvedčia akumulátorové články špeciálne pri vysokovýkonných aplikáciách a vyznačujú sa predovšetkým nasledujúcimi bodmi: vysokou iskrovou bezpečnosťou, žiadnym pamäťovým efektom, dlhou životnosťou, ako aj nízkym samovybíjaním.AccuBoost Technology

AccuBoost prináša citeľné zlepšenia pri zapaľovacích vlastnostiach, stabilite elektrického oblúka a dynamike elektrického oblúka. Integrovaný vysokovýkonný akumulátor dodáva pri zváraní krátkodobo nadpriemerne vysoké skratové prúdy a spoľahlivo minimalizuje prilepenie elektródy. Dokonalá súhra medzi akumulátorom a zváracou elektronikou poskytuje vysoké zváracie napätie s vysokým výkonom. Zabráni sa tak nepríjemnému odtrhnutiu elektrického oblúka.